Votat e sportit

Erion-Veliaj-stadium

Gara elektorale për zgjedhjet e 21 qershorit 2015 duket se do të luhet edhe në terrenet sportive. I pari e dha shenjën Erion Veliaj. Kandidat i të majtës për Bashkinë e Tiranës, u shfaq në tribunën vip të stadiumit “Qemal Stafa” (foto lart) për të ndjekur ndeshjen mes Tiranës dhe Laçit kur ende nuk ishte zyrtarizuar emri i tij.

Në kampin tjetër është Voltana Ademi, kandidate e Partisë Demokratike për Bashkinë e Shkodrës (foto poshtë). Ajo ka ndjekur nga afër ndjeshjen e basketbollit për meshkuj Vllaznia-Kamza.

voltana ademi

Deri tani, koktejli i fushatës që ende nuk ka nisur, duket se është terren + social media + sport.

Nuk do të ishte habi të zbulonim edhe admirues të teatrove deri më 21 qershor. Fushata i ka këto!

0 comments

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

%d bloggers like this: