Sondazhi për Tiranën dhe fushëbetejat e sfidantit Belind Këlliçi

Sondazhi për Tiranën dhe fushëbetejat e sfidantit Belind Këlliçi
Të dhënat e matjes së dytë në sondazhin e Euronews Albania për Bashkinë e Tiranës, konfirmojnë avantazhin që ka kryetari aktual, Erion Veliaj, ndaj sfidantit Belind Këlliçi. Siç u mundova të shpjegoja mbrëmjen e të premtes në studion e emisionit Barometri, gara nuk mund të shpallet e mbyllur pasi të dhënat flasin se ka një ...

A e duan vërtetë dy grupimet e demokratëve regjistrimin e PD në zgjedhje?

A e duan vërtetë dy grupimet e demokratëve regjistrimin e PD në zgjedhje?
A rrezikon PD të mos regjistrohet në zgjedhje?, është një pyetje që dëgjoj shpesh kohët e fundit. Por pyetja më e saktë do të duhej të ishte: A duan vërtetë dy grupimet e demokratëve që PD të regjistrohet në zgjedhje? Njëri grupim, ai i Berishës, e ka të qartë tashmë që nuk do ta ketë ...

Situata e demokratëve, mundësia për bashkëpunim për zgjedhjet vendore mes dy grupeve

Situata e demokratëve, mundësia për bashkëpunim për zgjedhjet vendore mes dy grupeve
Situata në Partine Demokratike pasi Gjykata e Apelit vendosi të kthejë për rishqyrtim në shkallë të parë çështjen e drejtimit dhe përfaqësimit të forcës më të madhe opozitare në vend. Disa mendime të ndara në studion e Ditarit në A2CNN. Share this:TwitterFacebookTumblrWhatsAppMoreLinkedInRedditPrintEmailPinterestPocketLike this:Like Loading...
%d bloggers like this: